Використання якісної чистої води — запорука здоров’я людини, гарантія довговічної та безперебійної роботи побутової техніки та промислового обладнання. Очищення стічних вод також є важливим заходом для підтримки екологічно безпечної зони проживання та захисту природи в цілому. Наша компанія надає послуги проектування, монтажу систем водоочистки для вашого комфортного проживання та успішного бізнесу.

Види та технології систем водоочищення

Залежно від призначення, системи водоочищення діляться на промислові та побутові.

Промислові системи водоочищення — комплекс обладнання, що використовується для очищення води на виробництві, в сільському господарстві, в великих житлових, громадських комплексах, готелях та ресторанах, автомийках, пральнях та інших видах господарської діяльності. Ці системи відрізняються високою продуктивністю, достатньою для обробки великих обсягів води.

Побутові системи водоочищення використовують у приватних будинках та квартирах. Їх потужності достатньо, щоб забезпечити чистою водою родину з кількох людей.

Метою водоочищення може бути водопідготовка або очищення стічних вод.

Водопідготовка

Цей вид водоочищення застосовується абсолютно в усіх аспектах життєдіяльності. Часи, коли люди без побоювання пили воду з річок та колодязів пройшли. Сьогодні навіть вода, отримана з глибоких свердловин, далеко не завжди буває придатною для пиття та іншого застосування. Тому системи водопідготовки у наші дні придбали статус життєво необхідних.

Найефективнішою системою підготовки води, що призначена для пиття, вважається п’ятиступінчаста система водоочищення. Вона складається з наступних етапів:

 1. Механічне очищення — позбавляє воду від великих домішок, таких як пісок, мул і інші органічні та неорганічні освіти, які можна побачити неозброєним оком.
 2. Комплексне очищення води від візуально непомітних органічних та неорганічних сполук, надлишок яких може шкодити здоров’ю, сприяти утворенню накипу та іржі, а також згубно впливати на виробничі процеси.
 3. Сорбційне очищення води для усунення запахів та поліпшення смакових якостей.
 4. Знезараження води, що включає знищення хвороботворних бактерій та мікроскопічних водоростей за допомогою ультрафіолетових фільтрів.
 5. Остаточне доочищення води з використанням системи зворотного осмосу.

Залежно від призначення очищеної води, кількість ступенів очищення може бути різним. Наприклад, для системи поливу досить лише механічного очищення. Для окремих видів систем опалення досить очищення першого та другого ступенів. У двоконтурних котлах, пральних та посудомийних машинах, в інших побутових приладах вже потрібні чотири ступені очищення. І лише для отримання якісної питної води використовують усі п’ять ступенів.

Очищення стічних вод

Сюди входить комплекс заходів з очищення води, яка повертається в природу або повторно бере участь у життєвих та виробничих процесах. Тут застосовують систему фільтрації, яка передбачає механічне, біологічне, фізико-хімічне та дезінфекційне очищення води, що була у використанні.

Перевага водоочисних систем компанії ЕКОАЛЬТ

Ми проектуємо та встановлюємо системи водоочищення будь-якого рівня складності для квартир, приватних котеджів, всіх видів господарської діяльності. Наші системи фільтрації позбавлять вас таких проблем з водою, як:

 • органічні та механічні домішки;
 • високий вміст заліза та інших небажаних хімічних елементів;
 • запах хлору та сірководню;
 • підвищена мінералізація;
 • жорсткість;
 • високий вміст нітратів і пестицидів;
 • наявність бактерій та мікроорганізмів.

Проектування водоочисних систем, так само як і вибір фільтрів, проводиться індивідуально для кожного об’єкта. При створенні кожного окремого проекту ми враховуємо такі основоположні фактори:

 • точний лабораторний аналіз надходить в систему води;
 • тип джерела води — центральний водопровід, колодязь, свердловина і так далі;
 • обсяг водоспоживання;
 • стан та розташування водопровідних комунікацій, обладнання;
 • технічні вимоги приладів та виробничих процесів до якості води;
 • особисті побажання та вимоги замовника.

Ми використовуємо тільки найякісніше водоочисне обладнання вітчизняного та зарубіжного виробництва. При цьому ми не робимо націнки на це обладнання, беремо плату виключно ppа наші послуги. Вартість наших послуг повністю відповідає їх якості та професіоналізму.

В нашій команді працюють висококваліфіковані фахівці, які мають колосальний досвід у сфері водоочисних систем. Всі вони постійно вдосконалюють свої навички та завжди в курсі новітніх наукових розробок. Тому, звернувшись в нашу компанію, ви з найменшими матеріальними, часовими та енергетичними затратами отримаєте можливість користуватися якісною технічною та питною водою.