Найважливішим завданням нашої компанії є мінімізація витрат на опалення ‒ найдорожчої статті комунальних платежів.

 

Для цього ми використовуємо новітні прилади і системи теплопередачі, які створюють максимально комфортні температурні умови при мінімальних енерговитратах.

Сюди входять:

 • теплі підлоги;
 • теплі стіни;
 • радіатори;
 • фанкойли;
 • внутрішньо-підлогові конвектори.

Залежно від загальної концепції опалення будівлі, приватного будинку або квартири, підбираємо оптимальний варіант використання цих елементів.

Тепла підлога

Це одна з найефективніших та затребуваних систем опалення в квартирах, приватних будинках, окремих приміщеннях громадських та промислових будівель.

Ідея теплої підлоги заснована на простій та знайомій усім властивості повітря, яке при нагріванні піднімається вгору. Таким чином, встановлена під покриттям підлоги система теплопроводу природним чином швидко, рівномірно прогріває все приміщення.

Існує кілька технологій теплої підлоги. Кожна технологія має свої переваги й недоліки, які ми обов’язково враховуємо при створенні проекту теплопостачання.

 • Водяна тепла підлога. Класична водяна підлога складається з включених до конструкції підлоги труб, наповнених рідиною, що циркулює в одній централізованій системі. Цей варіант підходить для окремих будинків, споруд та житлових будинків, що мають автономну опалювальну систему.
 • Електро-водяна підлога. Це система із замкнутим контуром, що складається з труби, рідини, нагрівального елементу по всій довжині труби.
 • Електрична тепла підлога. Тут серцем опалювальної системи є електричний кабель, який підключається до електромережі через терморегулятор.

Електричні та електроводяні теплі підлоги підходять для монтажу у багатоквартирних будинках, де підключення теплих водяних підлог до міської системи центрального опалення проблематичне або просто заборонене.

Теплі стіни

Теплі стіни ‒ вертикальний аналог теплої підлоги. Тут використовуються ті ж технології обігріву ‒ водяні та електричні, ‒ тільки у вертикальному виконанні. Цей спосіб обігріву починає набирати популярності у Європі та поступово витісняє традиційні радіатори.

У порівнянні з радіаторами, де ККД становить до 60%, теплі стіни мають ККД 85%. Це досягається за рахунок збільшення площі обігріву при одночасному зниженні температури теплоносія.

Теплі стіни, на відміну від конвекційного опалення, віддають природне променисте тепло, що практично повністю припиняє циркуляцію в повітрі пилу. Це ідеальний варіант опалення для людей, які страждають на алергію.

Звичайно, цей спосіб має високу естетичну цінність для сучасних дизайнерських рішень, де присутність радіаторів, труб опалення ‒ не бажана.

Радіатори

Ці прилади все ще залишаються головними елементами опалювальної системи переважної більшості будівель житлових будинків. Радіатори опалення відрізняються між собою конструкцією та матеріалом виготовлення. При цьому матеріал радіатора грає вирішальну роль, що стосується усіх аспектів використання цих нагрівальних приладів ‒ практичних, економічних чи естетичних.

 • Чавунні радіатори мають гарну тепловіддачу та стійкість до високого тиску теплоносія. Однак вони працемісткі у монтажі, не дуже привабливі зовні. Крім того, чавун має велику теплову інерцію, тобто довго нагрівається й так само довго остигає. Тому чавунні радіатори не дозволяють економно опалювати приміщення.
 • Алюмінієві радіатори вважаються найтеплішими. Вони досить легкі та мають приємний дизайн. Однак мають свої недоліки ‒ алюміній легко піддається корозії та вразливий до високого тиску в системі.
 • Сталеві радіатори користуються великою популярністю завдяки низькій вартості, відмінній тепловіддачі та естетичному зовнішньому вигляду. Вони володіють малою тепловою інерцією, тому за їх допомогою можна легко регулювати температуру у приміщенні.
 • Біметалічні радіатори зі сталі та алюмінію мають високу стійкість до корозії та приємний дизайн. В них трохи менша тепловіддача, ніж у алюмінієвих чи сталевих, проте вони можуть витримати тиск до 100 атмосфер. Зважаючи на це, біметалічні радіатори недоцільно встановлювати у невеликих приватних будинках з низьким тиском в системі. Єдиним мінусом таких радіаторів є їх висока вартість.

Фанкойли

Фанкойл ‒ прилад для обігріву або охолодження приміщення за допомогою нагнітання вентилятором гарячого або холодного повітря з теплообмінника. Теплообмінник може бути підключений до системи опалення, а також до систем гарячого чи холодного водопостачання.

Застосування фанкойлів особливо ефективно для обслуговування великих будівель. За їх допомогою можна легко регулювати температуру окремих приміщень та забезпечувати додаткову вентиляцію в місцях скупчення людей. Управління фанкойлами може здійснюватися як централізовано, так і за допомогою індивідуальних пультів.

Наша мета ‒ створення незалежних один від одного зон, де за потребою можна підвищувати або зменшувати температуру повітря. Таке зонування знижує витрати на обігрів у декілька разів. А здійснюється регулювання температури за допомогою зручних пультів управління, в тому числі програмованих.

Ми не закликаємо замовника орієнтуватися лише на ціну матеріалів та приладів для систем опалення. Як показує практика, дешеві товари не тільки недовговічні, але й забирають багато часу для монтажу. Оскільки для бізнесу час ‒ це гроші, набагато вигідніше купити дорожчі, але якісніші і простіші у монтажу деталі опалювальної системи.

Прилади й матеріали, які ми використовуємо у нашій роботі, не прив’язані до якогось певного виробника. Ми працюємо з кращими виробниками деталей систем опалення ‒ вітчизняними та іноземними. Це відкриває замовнику велику лінійку цін, більше можливостей для реалізації задуманого плану.

коротко про головне

Спираючись на 10-річний досвід роботи нашої компанії та багаторічний досвід кожного зі співробітників, ми навчилися знаходити найкращі рішення в області проектування, монтажу опалювальних систем усіх рівнів складності ‒ від приватних будинків до великих об'єктів промисловості і бізнесу.

Перед тим, як почати розробку системи теплопостачання, обов'язково обговорюємо кожну деталь із замовником, будівельно-ремонтним підрядником та дизайнером проекту, а також продовжуємо комунікацію на усіх етапах монтажних робіт. Такий підхід виключає появу будь-яких недоліків та проблем при подальшій експлуатації системи. Завдяки нашим знанням допоможемо втілити в життя найсміливіші ідеї, одночасно дотримуючись санітарно-гігієнічних норм проектування інженерних мереж. Підбираємо системи опалення та їх комбінацію таким чином, щоб максимально знизити енерговитрати для забезпечення комфортної температури.