Надійна, практична та безпечна система електропостачання є однією з найважливіших умов нормального функціонування будь-яких цивільних та промислових об’єктів. Саме такі системи створює наша компанія, яка вже має бездоганну репутацію на ринку проектувальних та електромонтажних послуг в Україні.

У нашій команді інженерів та електромонтерів працюють виключно фахівці з профільною освітою та високим рівнем кваліфікації. Усі вони мають багаторічний досвід в області розробки та установки систем електропостачання, що виключає виникнення будь-яких неполадок електромереж та приладів за умови їх правильної експлуатації споживачем.

Ми пропонуємо лояльні ціни на такі види послуг:

 • електромонтажні роботи;
 • технічне обслуговування та ремонт електромереж.

Ми працюємо з новобудовами, діючими об’єктами, де потрібне оновлення або повна заміна системи електропостачання.

Особливості монтажу електромереж

Монтаж елементів наших систем електропостачання здійснюється тільки співробітниками з відповідною кваліфікацією та досвідом. Їх першочергове завдання – забезпечити безпечне використання електрики в житлових будинках або на виробництві. Для цього використовуються високоякісні пристрої та добре ізольовані проводи, а також передбачається система заземлення та громовідводу.

Друга важлива деталь при монтажі електромереж – захист електроприладів від перепадів напруги. З цією метою ми встановлюємо такі пристрої, як реле-переривники, стабілізатори напруги.

Третя, але не незначна деталь – зручність управління та забезпечення безперебійної роботи окремих дільниць електромережі. Для цього ми встановлюємо сучасні багатофункціональні розподільні щити з високим коефіцієнтом безпеки. За їх допомогою будь-яка людина без спеціальних навичок зможе легко управляти подачею електроенергії не тільки у приватному будинку або квартирі, але і в великих будівлях або на виробництві.

У комплекс наших електромонтажних робіт, за бажанням замовника, може входити також встановлення електрообладнання:

 • електроопалення (теплих стін і підлоги, систем сніготанення та антизледеніння);
 • систем освітлення та ілюмінації;
 • слабкострумових систем;
 • електрогенераторів будь-якого типу, трансформаторів, джерел безперебійного живлення, пожежної сигналізації, сонячних батарей, та інше.

Обслуговування та ремонт електричних систем

Ми націлені на довгострокове співробітництво з нашими клієнтами. Тому по оптимальним цінами забезпечуємо сервісне обслуговування встановлених нами систем електропостачання. Також, ми надаємо послуги ремонту та технічного обслуговування будь-яких інших електромереж.

Ми виконуємо:

 • перевірку стану електропроводки та з’єднань;
 • чистку та заміну елементів електромережі;
 • тестування якості заземлення;
 • перевірку опірності ізоляції;
 • проведення електротехнічних вимірювань і багато іншого.